Vai vajag legalizēt dubultpilsonību?

Sarunas par imigrāciju, vīzām un pilsonību tiem kas domā braukt uz ārzemēm vai jau to ir izdarījuši.

Vai vajag legalizēt dubultpilsonību?

0
No votes
Jā - visiem bez izņēmuma
7
27%
Jā - tikai ar ES un Nato dalībvalstīm
19
73%
 
Total votes: 26

User avatar
latvietis
Site Admin
Posts: 34
Joined: Tue, 14. Apr, 2009 23:01
Location: Londona, Rīga
Contact:

Vai vajag legalizēt dubultpilsonību?

Post by latvietis » Sat, 05. Dec, 2009 21:52

Kas par dubultpilsonību!?!?

Nāc un piedalies aptaujā par to lai rietumos dzīvojošiem LR pilsoņiem būtu tiesības uz dubultpilsonību!

Ja mēs necīnīsimies par savām tiesībām tad mums tās vispār var atņemt (it īpaši ja mēs izlemjam ka mēs vēlamies iegūt citas valsts pilsonību). Tādejādi mēs varam kļūt par otršķirīgiem LR pilsoņiem vai mums tāda vispār var tikt atņemta, ja iegūsim citas valsts pilsonību!
Ir pēdējais laiks atjaunot diskusiju un atļaut dubultpilsonību tiem, kas dzīvo ES valstīs - it īpaši tajās, kuras to neaizliedz.
Piedāvājam sākt popularizēt šo jautājumu un atsākt diskusiju plašākā sabiedrībā.
Nāc izsaki savu viedokli! Kopā mēs esam spēks!

Raksti par šo tēmu:
http://www.tvnet.lv/zinas/article.php?id=617738
http://baltic-ireland.ie/2009/09/12241/
http://baltic-ireland.ie/2007/08/6016/
http://www.politika.lv/temas/cilvektiesibas/4841/
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/105095
>>> Jūsu Admins <<<

User avatar
piplis
Posts: 9
Joined: Wed, 09. Dec, 2009 14:40
Location: Ropežu Muiža
Contact:

Re: Vai vajag legalizēt dubultpilsonību?

Post by piplis » Wed, 09. Dec, 2009 14:44

Quote:
Vai vajag legalizēt dubultpilsonību?
Interesanti? a kuram tas ir vajadziigs?

:o

User avatar
latvietis
Site Admin
Posts: 34
Joined: Tue, 14. Apr, 2009 23:01
Location: Londona, Rīga
Contact:

Re: Vai vajag legalizēt dubultpilsonību?

Post by latvietis » Thu, 10. Dec, 2009 17:30

fair comment.... taču man ir drošāka sajūta ar Britu pasi kabatā nevis ar LR. Iemeslu daudz un dažādi - bezmaksas veselības aprūpe, pensija vecumdienās utt Protams tas viss man pienākas arī bez Britu pases tomēr ja kādreiz atgriežos LR tad man visas manas privilēģijas zūd par kurām esmu maksājis visus šos gadus.

Turklāt - kādi īsti mīnusi no tā Latvijai, ja man ir divas pases un vienīgais iemesls tam ir mana vēlēšana būt sociāli nodrošinātam uz citas valsts rēķina??? :?:
>>> Jūsu Admins <<<

User avatar
piplis
Posts: 9
Joined: Wed, 09. Dec, 2009 14:40
Location: Ropežu Muiža
Contact:

Re: Vai vajag legalizēt dubultpilsonību?

Post by piplis » Sat, 12. Dec, 2009 16:13

Quote:
fare comment....
Luudzu piedoshanu, bet jau otro dienu taalaak shiem vaardiem netieku. Ko tas noziimee? No Vaacu valodas zinu tikai sho:

Hoverkrafti im është plot me ngjala!

:o

User avatar
latvietis
Site Admin
Posts: 34
Joined: Tue, 14. Apr, 2009 23:01
Location: Londona, Rīga
Contact:

Re: Vai vajag legalizēt dubultpilsonību?

Post by latvietis » Sat, 12. Dec, 2009 23:33

drukas kļūda ... varbūt tagad būs vieglāk? :lol:
>>> Jūsu Admins <<<

User avatar
piplis
Posts: 9
Joined: Wed, 09. Dec, 2009 14:40
Location: Ropežu Muiža
Contact:

Re: Vai vajag legalizēt dubultpilsonību?

Post by piplis » Mon, 21. Dec, 2009 17:36

Shausmas cik ilgi es te neesmu bijis! :o

Kas jauns? Kaa klaajaas? Ko dzerat? Ko labu eediet? Ko piipee tauta? Kaadas dziesmas trimdinieki dzied?

:o :o :o

prodn
Posts: 1
Joined: Mon, 04. Jan, 2010 23:12

Re: Vai vajag legalizēt dubultpilsonību?

Post by prodn » Mon, 04. Jan, 2010 23:16

Es piekritu, ka vajadzetu legalizet. Mana gadijuma tas loti specigi atbalstitu manas iespejas pasai finanset savas studijas.

User avatar
piplis
Posts: 9
Joined: Wed, 09. Dec, 2009 14:40
Location: Ropežu Muiža
Contact:

Re: Vai vajag legalizēt dubultpilsonību?

Post by piplis » Tue, 05. Jan, 2010 17:02

Quote:
Es piekritu, ka vajadzetu legalizet. Mana gadijuma tas loti specigi atbalstitu manas iespejas pasai finanset savas studijas.
Ineteresanti, a kaa dubultpilsoniiba ietekmee iespeeju pashai/pasham finanseet savus projektus, ieskaitot studijas?

Studijas ir produkts - ja man ir finanses, tad es to produktu varu nopirkt neskatoties uz to, kaada man ir pilsoniiba, ja es kljuudos, tad luudzu palabojiet.

Piemeers-rekonstrukcija: man ir Latvijas un Nigjeerijas pilsoniiba, kaa tas var loti specigi atbalstiit manas iespejas pasham finanset savas studijas Austraalijaa?

:o :shock: :lol: :D

OlafsBura
Posts: 1
Joined: Sat, 16. Jan, 2010 22:20

Re: Vai vajag legalizēt dubultpilsonību?

Post by OlafsBura » Sat, 16. Jan, 2010 22:21

pilnībā piekrītu ka vajadzētu kaut gan es neuztraucos arī par Latvijas pilsonības zaudēšanu ...

plaudis
Posts: 10
Joined: Sun, 12. Jul, 2009 14:40

Re: Vai vajag legalizēt dubultpilsonību?

Post by plaudis » Sun, 17. Jan, 2010 16:59

Quote:
Quote:
Es piekritu, ka vajadzetu legalizet. Mana gadijuma tas loti specigi atbalstitu manas iespejas pasai finanset savas studijas.
Ineteresanti, a kaa dubultpilsoniiba ietekmee iespeeju pashai/pasham finanseet savus projektus, ieskaitot studijas?

Studijas ir produkts - ja man ir finanses, tad es to produktu varu nopirkt neskatoties uz to, kaada man ir pilsoniiba, ja es kljuudos, tad luudzu palabojiet.

Piemeers-rekonstrukcija: man ir Latvijas un Nigjeerijas pilsoniiba, kaa tas var loti specigi atbalstiit manas iespejas pasham finanset savas studijas Austraalijaa?

:o :shock: :lol: :D
Ja tu papētīsi kādas ir studiju kredīta iespējas piemēram Lielbritānijā - tad redzēsi, ka pilsoņiem tās ir daudz vienkāršākas un bankas nečakarēs smadzenes par to, ka esi citas valsts pilsonis. Tā kā tas ir tikai papildu punkts par labu dubultpilsonības legalizēšanai. Un diez vai bankrotējusī LR var atļauties vēl piedāvāt man kredītu studijām ārvalstīs...

Post Reply