Kadas UK bankas pakaplojumus izveleties?

Ieteikumi, atlaides, speciālie piedāvājumi
Post Reply
Valeriy
Posts: 6
Joined: Tue, 08. Dec, 2009 11:53
Location: London

Kadas UK bankas pakaplojumus izveleties?

Post by Valeriy » Sun, 13. Dec, 2009 18:30

Sveiki :)

Iesakiet pec pieredzes kadas UK (Londonā) bankas pakalpojumus izveleties?
Prioritates- pozitivas atsauksmes ka tadas, atra naudas parsutisana uz Latviju, erta internetbanka, atra debet/kredit kartes izgatavosana un izsniegsana, mazak komisijas maksajumu, konkretas bankas bankomatu daudzums u.tml..

Balstoties tikai uz atrasanas vietu, tad pagaidam ir sekojosa liste:
1)HSBC Bank,
2)Lloyds TSB Bank,
3)...

Iepriekš paldies par atbildēm ;)

plaudis
Posts: 10
Joined: Sun, 12. Jul, 2009 14:40

Re: Kadas UK bankas pakaplojumus izveleties?

Post by plaudis » Tue, 15. Dec, 2009 18:22

Man ir pieredze ar HSBC, Natwest, nedaudz ar Halifax.
Par bankomātu daudzumu - nav īsti svarīgi, ja nu vienīgi tev būs cash card (vis vienkāršākā karte). Jo visur UK naudas izņemšana ir bezmaksas (neskaitot īpašos bankomātus bāros un stacijās). Arī komisijas maksas te faktiski nav tikai ja nu vienīgi par starptautiskajiem pārvedumiem un ja tu pārtērē limitu. Viss pārējais man līdz šim ir bijis bez maksas - kartes, naudas pārsūtīšana UK robežās, naudas izņemšana utt.

1) HSBC laikam vis labākā, gan pakalpojumu klāsts bet pats galvenais customer service (UK tas retums ;0). Internetbanka ērta kā jau visiem un pārskaitījums uz Latviju zem 2000 mārciņām maksā - £9. Nauda kontā Latvijā parādās momentāli nav jāgaida nekādas trīs dienas.
Ir bijuši gadījumi kad man no kartes kāds noņem naudu bet es apelēju un neko - atdeva bez liekas runāšanas + atsūtīja jaunu karti.

2) Natwest - ok, ja neskaita pāris ''oblomu'' ar filiāles cilvēciņiem, kad tie neizdarīja ko solīja :(. Internet banka arī ok par cenām nezinu, mazāk izmantoju. Izskatās ka te ir vieglāk dabūt overdraftu un palielināt kartes limitu, ja tas svarīgi. Šī banka arī gandrīz aizgāja pa burbuli (ietilpst RBS) tā kā liela daļa pieder valdībai.

3) Halifax - nekādas īpašās pieredzes. Laikam lētākā banka un gandrīz visa tagad pieder valdībai tā kā spried pats ;0)

Cerams ka noderēs!
8-)

Kristine
Posts: 1
Joined: Thu, 31. Dec, 2009 23:22

Re: Kadas UK bankas pakaplojumus izveleties?

Post by Kristine » Thu, 31. Dec, 2009 23:29

HSBC ir laba banka, bet ne katraa rajonaa/pilseetaa. Bet bankomaati ir plashi pieejami, e-banking ir ljoti eerts un citaadi nekaadu pretenziju nav.

Abbey ir tikai ieteicams, ja ir labs un regulaars ienaakums (£1000+ meenesii) un ja esi valstii dziivojis 3+ gadus. Par cik es pati straadaaju Abbey, personiigi neieteiktu jauniebrauceejiem. Citaadi gan ir ok.

personiigi man nepatiik Halifax, bet tas vareetu buut tikai te, kur es dziivoju.

Post Reply