Probleemas ar filmu skatiishanos online

Viss kas saistās ar tehnoloģijām, IT, mobilie utt.
Post Reply
avia
Posts: 1
Joined: Fri, 13. Jul, 2012 10:33

Probleemas ar filmu skatiishanos online

Post by avia » Fri, 13. Jul, 2012 11:46

Vai kaads nemaaceetu paskaidrot, kaapeec atrodoties Anglijaa man nav iespeejams skatiities filmas online vairums saitos - gan Latvijas, piem.www.fof.lv, gan Krievijas?

User avatar
latvietis
Site Admin
Posts: 34
Joined: Tue, 14. Apr, 2009 23:01
Location: Londona, Rīga
Contact:

Re: Probleemas ar filmu skatiishanos online

Post by latvietis » Tue, 09. Oct, 2012 20:48

Skaties manu postu: http://latvietis.net/viewtopic.php?f=17&t=4142

Daudzām tv ir tiesības raidīt tikai savas valsts teritorijā, tapēc ir izdomāta tāda lieta kā VPN, kas ļau tavam datoram attālināti pieslēgties pie servera piemēram Latvijā un tad tavam datoram uzrādīsies LV IP adrese. Tad varēs skatīties tv gan latvijā, gan krievijā - pieslēdzoties attiecīgi vai nu LV vai nu Krievijā. Te links uz provaideri, ko es izmantoju un strādā perfekti:

www.hidemyass.com
>>> Jūsu Admins <<<


User avatar
makis
Posts: 3
Joined: Tue, 10. May, 2022 12:11
Contact:

Re: Probleemas ar filmu skatiishanos online

Post by makis » Tue, 07. May, 2024 13:52

Quote:
Vai kaads nemaaceetu paskaidrot, kaapeec atrodoties Anglijaa man nav iespeejams skatiities filmas online vairums saitos - gan Latvijas, piem.www.fof.lv, gan Krievijas? Mazuļa miegs un kopšana

Šķiet, ka problēma ir saistīta ar geogrāfiskajām ierobežojumiem, ko sauc par "iekšzemes blokādēm" vai "geogrāfiskajiem bloķējumiem". Dažreiz šādas ierobežojumus uzliek autortiesību īpašnieki vai digitālo saturu izplatītāji, lai ierobežotu piekļuvi noteiktajiem reģioniem vai valstīm. Tas var būt saistīts ar licenču ierobežojumiem vai citiem juridiskiem jautājumiem, kas saistīti ar satura izplatīšanu konkrētos reģionos.

Post Reply