darba meklējumi

Jautājumi, kas saistās ar darbu ārzemēs. Kvalifikācijas atzīšana, darba pieredze, cik pieprasīts ir mans amats?
Post Reply
jankels
Posts: 1
Joined: Sun, 06. Sep, 2009 11:24

darba meklējumi

Post by jankels » Sun, 06. Sep, 2009 11:38

Vēlos atrast darbu. Strādāju ceļu būvē. Vai britu salās ir vakances?
Iepriekš paldies par informāciju!

plaudis
Posts: 10
Joined: Sun, 12. Jul, 2009 14:40

Re: darba meklējumi

Post by plaudis » Tue, 08. Sep, 2009 10:42

Pašam pieredzes tādu darbu meklējumos nav bet domāju ka vakancēm būtu jābūt - nekur tik daudz ceļu remontu kā Londonas ielās neesmu redzējis :x ! Bet angļuvalodu noteikti vajadzēs lai saprastos ar saviem priekšniekiem!

Varbū kādam ir kādi padomi kur tādus darbus vispār meklē? Es domāju ka www.jobcentreplus.gov.uk būtu laba starta vieta.

Valeriy
Posts: 6
Joined: Tue, 08. Dec, 2009 11:53
Location: London

Re: darba meklējumi

Post by Valeriy » Sat, 16. Jan, 2010 22:06

Ar labu izglitibu, loti labu anglu valodu un vera nemamu darba pieredzi pat ar jobcentreplus.co.uk palidzibu 2 nedelu laika pec 01.01. neatradu darbu.
Bet, nu, atradu citu iespeju, esmu patstavigs un gandriz 100% neatkarigs kompanijas tirdzniecibas parstavis. Pats kontroleju savu darba grafiku. Var ari apvienot ar pamatdarbu. Aiznemtiba sakuma jebkur UK, bet tikties ra mani var Londona :)
Cilveki tagad ir loti neatsaucigi un egoistiski. Man, kad ludzu palidzibu darba jautajumos Londona, neatsaucas pilnigi ne viens no tautiesiem, bet, ta ka pats ludzu pec palidzibas, labrat palidzesu ar padomu un iespeju visiem interesentiem :)
Ja ir kadam interese, tad drosi rakstiet uz vaxe210485@gmail.com vai tepat PM.
Nenokariet galvu! Sakums Londona ir loti gruts, tacu dzive Latvija ir vismaz 20 gadus aiz muguras Anglijai ;)

anna
Posts: 1
Joined: Fri, 22. Jan, 2010 08:50

Re: darba meklējumi

Post by anna » Fri, 22. Jan, 2010 08:59

Galvenais ir cik labas ir valodas zināšanas.Un vel nevajag iecikleties sākumā tikkai uz savu profesiju,jebkurš darbs sākumā ir labs,vispirms jau saskare ar vispār kā te strāda,treniņš labs runāšanai(jo valoda nedaudz atšķiras) un pats galvenais0šeit ļoti mīl references no darba devējiem!!!!Kad jau esi iedzivojies,tad droši vajag meklēt pa taisno darba devējus.

marmeds
Posts: 2
Joined: Sun, 17. Jan, 2010 10:00

Re: darba meklējumi

Post by marmeds » Fri, 22. Jan, 2010 11:29

Valerij, tev jau neapnīk? liecies mierā

Post Reply