Menedžeris Rīgā --> zemeņu lasītājs Kentā!?!? Un atpakaļ?

Jautājumi, kas saistās ar darbu ārzemēs. Kvalifikācijas atzīšana, darba pieredze, cik pieprasīts ir mans amats?
Post Reply

Kad plānojat atgriezties Latvijā?

Poll ended at Mon, 31. Aug, 2009 15:19

Kravāju čemodānus
0
No votes
Krāju naudu atpakaļ ceļam
2
33%
Nekas mani Latvijā negaida
1
17%
Pagaidām nezinu
3
50%
 
Total votes: 6

User avatar
latvietis
Site Admin
Posts: 34
Joined: Tue, 14. Apr, 2009 23:01
Location: Londona, Rīga
Contact:

Menedžeris Rīgā --> zemeņu lasītājs Kentā!?!? Un atpakaļ?

Post by latvietis » Sat, 01. Aug, 2009 15:19

Tvnet raksta par tautiešiem, kas taisa karjeru ārzemēs:

http://www.tvnet.lv/zinas/intervijas/ar ... ?id=603503

Negribas ticēt, ka tas ir viss ar ko varam lepoties?
:roll:
>>> Jūsu Admins <<<

User avatar
apollo13
Posts: 6
Joined: Sat, 01. Aug, 2009 09:53

Re: Menedžeris Rīgā --> zemeņu lasītājs Kentā!?!? Un atpakaļ?

Post by apollo13 » Sat, 01. Aug, 2009 16:09

Sviedri, laiks un nauda ir vienīgais, kā var izsisties.

Var jau arī strīdēties, vai tas, ko esam svešumā sasnieguši ir kas īpašs, jo tāpat mēs dzīvojam pārblīvētās pilsētās, stundām sēžam sastrēgumos un tērējam savi sūri sapelnīto naudu mēģinot kompensēt to, kas palicis Latvijā...

Kādu laiku atpakaļ domāju, ka pēc pāris gadiem, kad būšu sapelnījis sev starta kapitālu varēšu doties mājās. Bet pēc visa, kas tagad notiek Latvijā domāju, ka visdrīzāk nebraukšu atpakaļ vēl kādus 10 gadus, ja atgriezīšos vispār.
Lai arī sociālās garantijas ārzemēs nav diez ko dižas, tomēr par samaksātajiem nodokļiem vismaz varu cerēt, ka man tiks nodrošināta pienācīga bezmaksas veselības aprūpe, mani bērni varēs mācīties valsts skolās un arī pensija te nesamazinās...

Lai vai kā, ir neliela cerība, ka ja situācija Latvijā uzlabosies, tad tie, kas atgriezīsies līdzi atvedīs rietumvalstu ''bagāžu'', kaut vai zemeņu lauku bagāžu, jo šķiet pat tāda var noderēt Latvijā, kur trūkst ''role model'

zuze
Posts: 6
Joined: Sun, 12. Jul, 2009 16:36

Re: Menedžeris Rīgā --> zemeņu lasītājs Kentā!?!? Un atpakaļ?

Post by zuze » Sat, 01. Aug, 2009 17:18

Ne visi grib izsisties....
Daži brauc prom banālu iemeslu spiesti – lai ģimenei varētu uzlikt maizi uz galda. Šeit lai arī vienkāršā darbā, lai arī nav nekādu ‘’ekstru’’ iztikai pietiek un ja strādā abi vecāki tad pat var uzelpot...
Vai varat iedomāties apkopēju vai pārdevēju no Latvijas atpūšoties ziemassvētkos Kubā vai Kanāriju salās? A es tādus no Anglijas tur esmu satikusi diezgan bieži!

edzus
Posts: 3
Joined: Sun, 12. Jul, 2009 16:42

Re: Menedžeris Rīgā --> zemeņu lasītājs Kentā!?!? Un atpakaļ?

Post by edzus » Sat, 01. Aug, 2009 17:47

Viens padoms no paša pieredzes. Ja gribat tikt tālāk par apkalpojošo sfēru un tikt siltākā vietā kur var ''vizināt'' dator peli pa galdu vajag mācīties. Vai nu labā augstskolā vai arī kaut kādus kvalifikācijas kursus.
Latvijā strādāju juridiskajā birojā - darbs kaulus nelauza, bet vienu brīdi piegriezās un izdomāju apskatīties, kas ir ārpus Latvijas robežām. Kopš tās reizes nēesmu izjutis pārāk lielu nostaļģiju. Sāku ar vienkāršiem darbiem, kamēr mācījos valodu. Vēlāk pārkvalificējos uz IT sfēru tā kā tā man nebija sveša arī Latvijā.
Pēc kāda laika paspīdēja un dabuju darbu IT sfērā. Uz rokas sanāk nedaudz vairāk kā LR prezidentam :lol:
Pagaidām vēl biļetes mājup rezervējis neesmu ;)

Post Reply