Darba meklejumi Londona - darbs atrasts!!! :)

Jautājumi, kas saistās ar darbu ārzemēs. Kvalifikācijas atzīšana, darba pieredze, cik pieprasīts ir mans amats?
Post Reply
Valeriy
Posts: 6
Joined: Tue, 08. Dec, 2009 11:53
Location: London

Darba meklejumi Londona - darbs atrasts!!! :)

Post by Valeriy » Tue, 08. Dec, 2009 12:09

Sveicināti :)

Ari es izlemu par labu labakas dzives meklejumiem Anglija :)

Parasti ir ta, ka, ja ir darbs, nav kur apmesties, vai ari otradi.
Mana gadijuma ir ta, ka esmu atradis dzivesvietu d-Londona Streetham Hill apkartne. Esmu jau iegadajies aviobileti un 2010.g. 3. janvari jau busu uz vietas.
Darbu no Latvijas ir gruti atrast, tapec izdomaju, ka labak nokartot visas formalitates ar iedzivi, atvert bankas kontu un tad pilniba nodoties darba meklejumiem :)

Varbut kadam ir kas piedavajams, kadi padomi u.tml..? Parada noteikti nepaliktu :)
Par sevi- esmu jau gandriz 25 gadus vecs, laba izglitiba un anglu ka ari teicamas krievu val. zinasanas. Darba pieredze visdazadaka no paligdarbiem celtnieciba lidz noliktavas vaditajam un velak lielas (50 cilveku) nodalas vaditajam.
Fiziski esmu loti specigs.

Mani kontakti- vaxe210485@gmail.lv vai ari tepat PM

Butu prieciegs par jebkuru palidzibu darba meklejumos!

Ieprieks liels jo liels paldies par atsaucibu :)

Valeriy
Last edited by Valeriy on Sat, 16. Jan, 2010 21:58, edited 2 times in total.

User avatar
piplis
Posts: 9
Joined: Wed, 09. Dec, 2009 14:40
Location: Ropežu Muiža
Contact:

Re: Darba meklejumi dienvid Londona Streetham Hill rajona

Post by piplis » Wed, 09. Dec, 2009 15:11

Quote:
...Parada noteikti nepaliktu :) ....
Ko tas vareetu noziimeet? Un kaapeec teikuma galaa taads jociigs smailjegz?

:o

Valeriy
Posts: 6
Joined: Tue, 08. Dec, 2009 11:53
Location: London

Re: Darba meklejumi dienvid Londona Streetham Hill rajona

Post by Valeriy » Sat, 16. Jan, 2010 21:51

Ignorejot pip_li, varu teikt, ka esmu veiksmigi iekartojies Londona 8-) Nepalidzeja itin ne viens, atradu gaismas starinju pats, bet ta ka pats ludzu pec palidzibas, tad ar prieku palidzesu tautiesiem ka varesu ;)
Ja, pastavigu darbu sajos laikos Londona ir loti gruti atrast, tacu sekoju savai minimalajai pieredzei kompanijas tirdzniecibas parstavja amata un jau paris nedeljas ka virzos uz augsu :) Darbs ir neatkarigs un patstavigs un prieks Londonas vairak ka 10 milj. iedzivotajiem attistiba un virziba ir loti strauja.
Ja, nu, kadam ir radusies interese par manis augstak rakstito un ir velme pameginat uzsakt vai turpinat dzivi Londona lidzigi, tad laipni aicinati jautat man uz PM vai uz vaxe210485@gmail.com ;)

User avatar
apollo13
Posts: 6
Joined: Sat, 01. Aug, 2009 09:53

Re: Darba meklejumi dienvid Londona Streetham Hill rajona

Post by apollo13 » Sun, 17. Jan, 2010 17:14

Quote:
Ignorejot pip_li, varu teikt, ka esmu veiksmigi iekartojies Londona 8-) Nepalidzeja itin ne viens, atradu gaismas starinju pats, bet ta ka pats ludzu pec palidzibas, tad ar prieku palidzesu tautiesiem ka varesu ;)
Ja, pastavigu darbu sajos laikos Londona ir loti gruti atrast, tacu sekoju savai minimalajai pieredzei kompanijas tirdzniecibas parstavja amata un jau paris nedeljas ka virzos uz augsu :) Darbs ir neatkarigs un patstavigs un prieks Londonas vairak ka 10 milj. iedzivotajiem attistiba un virziba ir loti strauja.
Ja, nu, kadam ir radusies interese par manis augstak rakstito un ir velme pameginat uzsakt vai turpinat dzivi Londona lidzigi, tad laipni aicinati jautat man uz PM vai uz vaxe210485@gmail.com ;)
Apsveicu!
Šī lielā mērā ir iespēju zeme un katrs principā var izgrozīties, ja labi pacenšas. Tajā pašā laikā gribētu piezīmēt, ka ar karjeras iespējām man šķiet te ir pagrūtāk nekā Latvijā, jo viss ir ļoti noslāņojies un neviens tevi augšā nelaidīs, kamēr nebūsi nokalpojis savu termiņu... Te zaļknābju augstos amatos kā Latvijā reti sastopami. Un viens no kritērijiem, lai tevi celtu amatos (runāju par savu sfēru) vajadzīga laba izglītība, savādāk visu mūžu nokalposi par palīgdarbinieku! Par palīdzību darba meklējumos - domāju, ka tev nav jāsaspringst, ka neviens nepalīdzēja. Galu galā retais latvietis var pats iekārtot pie sevis uzņēmumā, turklāt te ir brīvs darba tirgus un pieņem darbā ne pēc tautiskās piederības, bet gan pēc spējām utt. Manuprāt, padoms mēdz būt vērtīgāks par pašu iekārtošanu! Ja tu zini kur un kā meklēt tas jau ir daudz! Un galvenais, protams, uzņēmība un drosme :!:

Post Reply