Ideāls darbs ikvienam!!!

Sarunājam tikšanās vietas ar tautiešiem. Gaidāmie pasākumi. Vietai nav nozīmes galvenais, lai ir laba kompānija!
Post Reply
bannig
Posts: 3
Joined: Wed, 11. Jul, 2012 09:14

Ideāls darbs ikvienam!!!

Post by bannig » Wed, 11. Jul, 2012 09:21

Sveiki,
Pašreizējā situācijā ikviena finansiālie apstākļi nav spoži, tāpat kā man tas bija pirms mēneša. Tāpēc vēlos palīdzēt tieši jums, tāpat kā palīdzēja man šis turpmāk aprakstītais biznesa plāns.
Ieguldījumi tikai 5 eiro, kas budžetam tāpat neko nenodarīs. Reāls plāns, ar kuru jau nodarbojas tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. Paziņas pelna jau apmēram 1400 eiro mēnesī, es patlaban aptuveni uz pusi mazāk.
Lūk, kas tev jādara:
1) Piereģistrējies paypal.com, (šis punkts atkrīt ja jau esi piereģistrējies). Pievieno savu kredītkarti. Augšā redzēsi opciju „Profile”, tad uzejot uz viņas izvēlies „Add/Edit Credit Card” un izpildi nosacījumus(ja esi jau to izdarijis, tad tas, protams, nav jādara).
2) 5 eiro uzsākšanas naudas pārsūtīšana e – pastiem:
1. bannig@inbox.lv
2. h.alturs@gmail.com
3. roena55@gmail.com
4. sandra.nelke@inbox.lv
5. bannig@inbox.lv
Kā pārsūtīt?
Katram jāsūta 1 eiro. Secībā no 1. – 5., lai ķēde nostrādātu.
Ielogojies paypal.com, izvēlies „Send Payment”, tad zemāk no „Purchase” opcijas pārslēdz uz „Personal” un jāizvēlas iespēja GIFT. Tad netiek ņemta komisija šādā veidā.
3) Pirmais un pēdējais e –pasts ir vienāds, jo tas ir katra uzsācēja atbalsts turpmākai motivācijai. Kad būsi pārskaitījis naudu, pirmajā un piektajā pozīcijā liec savu e – pastu un pārējos nobīdi zemāk par vietu, respektīvi, bannig@inbox.lv uz 4. Tad 4 uz 3. 3 uz 2. Un to, kas bija 2, met vienkārši ārā no listes.
4) Pēc tam šo listi, kur jau esi iesaistīts arī pats publicē dažnedažādās darba meklēšanas vietnēs, forumos un pēc iespējas vairāk, lai būtu cienīgs atalgojums(200 – 300 vietnēs vismaz).
Šis viss strādā pateicoties ikviena dalībnieka motivācijai pelnīt iesaistot citus, kuri arī to vēlas, tātad praktiski jebkuru un godīgumam. Viss ir pilnīgi legāli un nav nekāda cilvēku ķeršana uz muļķi. Sākums šim visam atrodams aptuveni pirms trīs gadiem ASV, kad kāds vīrs centies izdomāt vienkāršāku veidu kā nopelnīt krīzes skartos reģionos, kuros darba tirgus strauji saruka un teikšu godīgi, viņam izdevās! Ir līdzīga veida plaģiāti, kur ir pat 10, 20 e – pastu liste, bet šī piecu ir uzskatāma par visvairāk labumu nesošo sistēmu, tāpēc neuzķeries. Ja aktīvi darbosies, iespējams pat nopelnīt 3000 eiro divu sākuma mēnešu laikā, pēc tam, kad būsi iemanījies, skaitlis var augt. Protams, ārzemēs šī būtu gandrīz kā kabatas nauda, bet pie mums tā ir reāla izdzīvošana.
Vai vēlies stabilu peļņu praktiski dažas stundas katru dienu pavadot pie datora, ieguldot tikai 5 eiro uzsākšanai? Ja nē, tad turpini meklēt darbu vai strādā vidēji par 10 – Ls 20 dienā, taču atceries vienu – es jau pelnu vairāk!

Post Reply